Jartiyerli Fantezi Takım

Ekstra olarak çoraplı parçaları ile bilinen jartiyerli fantezi takım, çorapların normalden farklı olarak genellikle diz üstünden kaymasını engellememek için lastik bantlar ile tutturulması ile oluşturulmuş, cazibeli bir görüntü sağlaması nedeni ile de fantezi giyim için de sıklıkla kullanılır hale gelmiştir.

Külot parçasının üzerine ek olarak giyilen ve çorabı da ekstra lastik ve bantlar ile tutan parçası ile de pek çok çift tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Hem kadın hem de erkekler için üretilmiş farklı çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizde yer alan jartiyerli takımlarda genellikle beyaz, siyah ve kırmızı renkler tercih edilmektedir. Başlarda çorap kaymasını önlemek için kullanılsa da şimdilerde bu modellerde farklı tasarımları ve çekici kumaş kullanımları ile yatak odalarının aranan giysi ürünlerinin başında gelmektedir.

Gelinler tarafından tercih edilen modellerde, terlemenin engellenmesi ve çorabın kaymasını engellemek için bir seçim yapılıyor olsa da şimdi, ilk gece heyecanını yakalamak adına da dantelli, transparan modellerin tercih edilmesi oldukça yaygın olarak görülmektedir.

Sitemizde yer alan jartiyerli fantezi takımlarımız ile sizler de özel hayatınızı canlandırabilir, kendinizi harika hissedebilirsiniz. Bu ürünler her zaman karşı cins için kullanılmaz. Kadınlar genel olarak kendilerini güzel ve çekici hissetmek istediklerinde dış görünüş üzerinde de toparlayıcı etkisi bulunduğu için jartiyerli takımları tercih edebilmektedirler.

Tanınan ve ünlü markalar ile çalışan sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz son moda tercihleri içermekte ve binlerce farklı model, renk ve fiyat seçeneği ile siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmaktadır. Bu anlamda seçebileceğiniz birbirinden çekici sutyen, külot ve çoraplar ile sizler de kendinize olan güveninizi kazanırken aynı zamanda monotonlaştığını düşündüğünüz özel hayatınızı da canlandırabilirsiniz. Kadın müşterilerimiz olarak kendiniz için tercih edebileceğiniz bu modelleri, erkek müşterilerimiz olarak da partneriniz adına hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

 

Jartiyerli Fantezi Takım Seçimi

Jartiyerli takımlar, günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaları ile birlikte bu anlamda pek çok modelin ortaya çıktığından bahsedebiliriz. Sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz takımlardın pek çoğunun farklı kullanım şekilleri bulunmaktadır. Bu anlamda sizler de kullanırken en rahat edeceğiniz takımı seçerseniz, hem kendinizi daha iyi hisseder hem de günlük kullanım için de yerinde bir seçim yapmış olursunuz.

Jartiyer takımlar, yarattığı görüntü ile dişiliği ön plana çıkararak, kişinin kendini daha iddialı hissetmesine ve partneri tarafından da daha çekici görünmesine yardımcı olmaktadır. Bu anlamda takım içerisinde seçim yaparken push – up bir sutyen, g – sting bir külot ve jartiyer çorabı ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir gece elbisesi altına kullanacaksanız takımınızda yer alan jartiyeri daha çok ön plana çıkarmak için farklı renklerde tercihlerde bulunabilirsiniz.

Takım seçimi için önemli olan noktalardan birisi de bedene uygun seçimler yapmaktır. Aksi takdirde özellikle çorap konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz ve çekici olmaktan uzak bir görüntünün yanı sıra kendinizi de takımın içerisinde rahat hissetmeyebilirsiniz.

Bu kaptan da sitemiz içinde yer alan XS’ den XL’ ye kadar olan bütün seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Bedenlerle ilgili olarak eğer karın bölgenizde veya bacak bölgenizde fazlalıklar varsa büstiyerli jartiyerleri tercih edebilirsiniz. Büstiyer kısmı daha çok mide üzerinden göğse kadar uzandığı için dantelli özellikleri ile sizlere daha çekici bir görünüm sunabilir. Beden olarak ne dar ne de bol bir seçim yapmanızı öneriyoruz. Sitemizde yer alan içeriklerimizden tam bedeninize uygun olarak seçeceğiniz jartiyerli fantezi takımlarınız ile siz de yatak odanıza heyecan katabilir ve partnerinizi heyecanlandırabilirsiniz.

Jartiyerli Fantezi Takım Modelleri

Sitemiz üzerinde ünlü markaların ürettiği ve satışını gerçekleştirdiğimiz jartiyerli fantezi takım modellerimizi dilerseniz takım olarak dilerseniz de tek tek olarak satın alabilirsiniz. Genel olarak ürünlerimiz külot, sutyen ve string olarak üç parçadan oluşmaktadır ve hepsi takım halinde veya tek şekilde satışa sunulmaktadır.

Ürünlerimizin çorap kısımları standart beden halinde üretilse de külot ve sutyenler beden anlamında geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle hangi bedene ait olursanız olun pek çok model seçeneğiniz bulunduğundan bahsedebiliriz. Ürünlerde genel olarak kaliteli bir duruş, ürünün kumaşı tarafından sağlanmaktadır. Bu anlamda sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz fiyat anlamında farklılık gösterse de kalite bakımından oldukça seçkin sınıfta yer alan kumaşlardan üretilmiştir.

Sitemizde yer alan ürünlerimizde genel anlamda kullanılan kumaşlar, deri, saten, dantelli ve elestan kumaşlardan oluşmaktadır. Bu anlamda tüm modeller vücudu sararak hoş bir görüntü elde etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kumaşlara ek olarak harika bir tasarım ile üretilen jartiyerli fantezi takım modellerimizde dilerseniz daha düz kesimleri dilerseniz de fantezi için yapılan ve özel bölgeleri açıkta bırakan modelleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de daha şık bir görüntü için inci, zincir gibi detayların kullanıldığı modellerden yararlanabilirsiniz.

Modellerin dışında görüntüyü etkileyen bir diğer unsur da ürünün rengi ve desenidir. Bu anlamda sitemizde çok geniş renk skalaları ile siz değerli kullanıcılarımıza hizmet sunmaktayız. Renklerden en fazla tercih edilenlerinin de beyaz, siyah ve kırmızı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında özel hayatına heyecan katmak isteyen bazı çiftler de albenisi olan pembe, yeşil ve mavi renkleri tenlerine yakıştırdıkları için tercih edebilmektedir.

Sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ve ünlü markalar tarafından üretimi sağlanan tüm jartiyerli fantezi takım modellerimiz, kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, kullanıcılarımız için modanın nabzını tutarak, hem klasik hem de yenilikçi bakış açıları ile sunulmaktadır. bu anlamda klasik olarak düz beyaz modellerimizi tercih edebileceğiniz gibi yenilikçi bir anlayış ve heyecan ile zincir detaylı, mavi veya yeşil ve dantelli, transparan, file görünümlü modellerimizi de tercih edebilirsiniz.

Bu anlamda çeşitlerinin genişliği, uygun fiyat kapsamı ve kaliteli markalar ile yaptığımız satışlarımızla sizler de özel hayatınız için yapacağınız bu alışverişleri, gönül rahatlığı ile sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir ve ürünlerimiz ile kendinizi özel hissetmenin keyfine varabilirsiniz.

Tüm bunların yanında partnerinizi bu şık takımlar içerisinde görmek istiyorsanız, bir özel gün hediyesi olarak jartiyerli takımlarımız içerisinden seçim yaparak, erkek kullanıcılarımız olarak sizler de partneriniz ile güzel vakitler geçirme şansını elde edebilirsiniz.

 

Jartiyerli Fantezi Takım Fiyatları

Jartiyerli takımlar, üç parçadan oluşmakta ve parça olarak da satışa sunulabilmektedir. Bu anlamda da fiyat konusunda çeşitlilikler karşımıza çıkmaktadır. Takım olarak satışını gerçekleştirdiğimiz jartiyerli fantezi takım fiyatları, parçalara göre daha yüksek olmasına karşın fiyatlar tek tek incelendiğinde daha uygun bir alışveriş yöntemi olduğundan bahsedebiliriz. Bunun yanında jartiyerli fantezi takım fiyatlarında yaşadığımız değişiklikler, ürünlerin üretiminde kullanılan kumaşlar ve aksesuarlardan da kaynaklanabilmektedir. Fakat kalite anlamında tüm ürünlerimiz son derece başarılı etkiler göstermektedir.

Parça olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi de takımınız bozuldu ise tercih edebilirsiniz. Ya da sıra dışı bir görünüm yakalamak içim mavi büstiyer ve yeşil string tercihinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde de fiyatlarda farklılık yaşamanız mümkün.

Genel olarak sitemizde kaliteli ürün ve her cebe uygun fiyatlandırmalarımız ile sizlere son derece profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bu anlamda güncel olarak değişen jartiyerli fantezi takım fiyatlarını incelemek ve sitemiz tarafından yapılan kampanyaları kaçırmamak için acele edin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR