0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Mite Love
Ürün Kodu: mitelove-1693
Stok Durumu: Tükendi
149,90 TL 269,90 TL

Seçenekler:

Gecelik Modelleri: Mite Love Fantazi Giyim Deri 5li Set Jartiyerli Takım Siyah

Mite Love Fantazi Giyim Deri 5li Set Jartiyerli Takım Siyah

Mite Love Fantazi Giyim Deri 5li Set Jartiyerli Takım Siyah modeli sizi baştan aşağı değiştirecek!

 

Mite Love Fantazi Giyim

Mite Love Fantazi Giyim toplum tarafından pek dillendirilmese de aslına bakacak olursak çiftler arasında oldukça yaygındır. Mite Love Fantazi Giyim tercihlerini çiftler birbirine rahatlıkla dile getirmekte bundan son derece haz duymaktadırlar. Mite Love Fantazi Giyim ile partnerlerinin beklentilerini karşılayan bireyler tadına doyulmaz birliktelikler geçirmektedir. Mite Love Fantazi Giyim seçimlerinde son derece hassas davranmak çok önemlidir. Mite Love Fantazi Giyim seçimlerinizde güvenilirlik ve hijyen oldukça önemlidir. Bu yüzden bu durumu şirket politikası haline getirdik ve Mite Love Fantazi Giyim modellerine yer verdik.

 

Jartiyerli Takım

Jartiyerli Takım ile kendinizi hiç olmadığınız kadar seksi hissedeceksiniz. Jartiyerli Takım beylerin en zayıf noktası olmaya devam ederken bu durumu çok iyi değerlendiren bayanlar partnerleri üzerinde hakimiyeti sağlamaktadır. Jartiyerli Takım  ile partneriniz karşınızda adeta çaresiz kalacak ve sizin asil duruşunuza yenik düşecek. Jartiyerli Takım partneriniz ile gecenizin en önemli başrolü olacak! Jartiyerli Takım bu model son derece hijyenik ortamlarda imal edilmiş olup çiftlerin zevk ve tercihlerine göre tasarlanmıştır.

 

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez.Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Tül Sabahlık, tanga, üst kısım, standart düz jartiyer çorabı ve jartiyer

Ürün 4 adet bedenden oluşmaktadır. Bunlar; S – M – L – XL

 

 

Beden tablosu mitelove

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!