Hakkımızda

mitelove

Biz Kimiz?

Mite Love , 10 yıllık e-Ticaret tecrübesi ile kısa sürede uluslararası pazarda yerini alan önde gelen markalardan olmuştur. Firmamız, markamız Mite Love adından yola çıkarak mitelove.com ‘u profesyonel iş arkadaşlarıyla inşa etmiştir. %100 Güvenilir Alışveriş ve Kalite denilince akla ilk gelen marka olmayı Şirket Politikası haline getirmiştir.

İç Giyim sektöründe yeni bir akım başlatarak birden fazla çeşit ve renklerle Mite Love; Fantezi İç Giyimin lideri konumuna gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamıza iletişim bilgilerinden kolaylıkla ulaşabilir, istek ve bir olumsuzluk durumunda bunu rahatlıkla bizimle paylaşabilirsiniz. Bizlere dilerseniz sitemiz üzerinden, dilerseniz sosyal medya hesaplarından ulaşarak rahatlıkla ve güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

 

mitelove

Hızlı Teslimat

mitelove.com ‘dan aldığın ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi firmamızın en çok önem verdiği konulardan biridir. Gün içerisinde saat 16:00 ‘a kadar vereceğiniz sipariş aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Bulunduğunuz bölgeye göre 24-72 saat içinde adresinize teslim edilir.

 

 

 

 

mitelove

Güvenli Alışveriş

mitelove.com bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapmış olup bunu SSL Sertifikası ile ispatlamıştır. Kredi kartı bilgileriniz sadece sipariş esnasında kullanılır ve asla veri tabanlarında kayıtla kalmaz. Dilerseniz gizli kargo seçeneği ile de alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Banka Bilgilerimiz

 

AKAR NET DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TR220020500009411313700001

Kuveytürk