Fantezi Takım

Günümüzde kadınlar ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen fantezi ürünleri arasında kadın fantezi takımları gelmektedir. Bu ürünler ile çiftler özel hayatlarını renklendirirken aynı zamanda da birbirleri arasındaki tutkuyu da yükseltmektedirler.

Fantezi takımlar genellikle alt ve üst parçalardan oluşmaktadır. İki parçadan oluşan çeşitler yoğunlukta olsa da bunlar çeşitli aksesuarlar ile üç parçaya çıkabildikleri gibi, çorapları ile birlikte de dört veya beş parçayı da bulabilmektedir. Bunun yanında sizlerin talebi olarak da seçeceğiniz tek parça fantezi giyim ürünü ayakkabı veya aksesuarlar ile kombinlenerek takım oluşturulabilir. Genel olarak sen fazla tercih edilen fantezi takımlar sutyen ve külot tarzı olarak sitemizde sunulmaktadır. Bu anlamda sutyenler bralet, push – up tarzı pek çok farklı modelde olurken külotlar da ona keza g – string, boxer, tanga gibi farklı kesimlerden ve sıra dışı görünüşlerden oluşabilmektedir.

Ünlü markaların ürettiği ve en uygun fiyatlar ile bizlerin de sitemizde sizlere sunduğumuz fantezi takımları ile sizler de yatak odanıza heyecan getirebilir ve aynı zamanda da kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz. Kadınların hepsi güzel ve çekicidir fakat zaman zaman bunu hissetmeye ihtiyaçları vardır. İşte bu anlamda sitemizden yapacağınız alışverişler ile birlikte kadın partnerinize fantezi takımlardan hediye ederek, kendini daha iddialı hissetmesine yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanında kadın kullanıcılarımız da kendileri için farklı bir görünüş elde etmek ve partnerlerine sürpriz yapmak istiyorlarsa sitemiz üzerinde yer alan ve birbirinden farklı modele, renge sahip ürünlerimizden seçim yaparak kendilerini şımartabilirler.

Farklı seçenekler, sitemizde pek çok beden özelliği ile sunulmaktadır. Bu anlamda hem yaşınıza hem de bedeninize uygun kadın fantezi takımları ünlü ve güvenilir markaların üretimi ile sizleri bekliyor.

 

Kadın Fantezi Takım

Genel olarak yetişkin bireylerin çoğunun kendine özel bir yatak odası hayatı bulunmaktadır. Bu anlamda da özel hayatlarını zamanla renklendirmek ve farklı heyecanlar yaşamayı tercih edebilmektedirler. Düşününce karşımıza da giyim üzerine odaklandığımız fantezi takımlar çıkmaktadır.

Giyim söz konusu olduğunda, iç ve dış giyim her ne kadar farklı gözükse de kişiye kendini iyi ve iddialı hissettirme konusunda ikisinin de önemi büyüktür. Bu anlamda sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz fantezi takım modelleri, sadece yatak odası gibi özel alanlarında kullanılmasının yanı sıra, günlük hayatta kadınların kendilerini iyi hissetmeleri için de kullanılabilmektedir.

 

Direkt olarak tene temas eden bu ürünlerde de seçim esnasında değerli müşterilerimizin dikkat etmeleri gereken noktalar bulunmaktadır. Örneğin fantezi giyim de söz konusu olsa mutlaka seçimlerinizde bedeninize uygun, hem iddialı görüntünüzü bozmayacak hem de bedeninizi giysinin içerisinde rahat ettirecek seçimler yapmalısınız. Sitemizde yer alan ve XS bedenden XL bedene kadar yer alan pek çok fantezi giyim modellerimiz ile sizler de kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Bunun yanında söz konusu iç çamaşırı takımı olduğunda ürünün üretiminde kullanılan kumaş kalitesi diğer giysilere nazaran daha ön plana çıkmaktadır. Özel bölgelere teması olduğundan dolayı kadın fantezi takım seçiminde güvenilir markaların kaliteli kumaşlar ile ürettiği ürünler satın alınmalıdır. Bu anlamda sitemizde satışı gerçekleştirilen tüm ürünlerin üreticileri, marka olarak tanınmış ve güvenilir şekilde hizmet veren üreticilerdir. Bunların yanında yine bu üreticilerin sunduğu ürünlerimiz de son derece kalitelidir ve özel bölgede kullanım açısından da herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Lateks, deri, suni deri, saten gibi pek çok farklı kumaştan üretilen kadın fantezi takımları, inci, zincir gibi pek çok farklı materyaller ile de süslenmektedir. Bu anlamda sizler de model ve süsleri kendiniz seçerek, hem cildinizi rahatsız etmeden iddialı ve çekici bir görüntü yakalayabilir hem de uygun kumaş seçimi ile partneriniz için oldukça göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

 

Fantezi Takım Modelleri

Fantezi takımlar genel olarak iki parçadan oluşan, alt ve üst olarak kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Takımlarda öncelikle sutyenden bahsedecek olur isek, push – up sutyenler ön plana çıkmaktadır. Bu sutyen çeşitleri göğüs dikleştirme özellikleri ile oldukça çekici bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. Bir diğer fantezi takım modeli olarak bralet ve külot kombininden bahsedilebilir. Braletler de farklı modelleri ile daha çok dantelli olarak karşımıza çıkıyor. Bu da göğüs bölgesini öne çıkaran özellikleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesine neden olabiliyor.

Sitemizde yer alan fantezi takım modellerindeki külot çeşitlerinden bahsedecek olursak da g –sitring modelinden başlayabiliriz. Arka kısmı daha çok tangayı andıran ve ön kısmı da transparan olarak üretilen bu modelde özel bölgeyi açıkta bırakan seçenekler de mevcuttur. Genelde g – string modeline eklenen inci ve deri detaylar ile daha da çekici bir görünüm elde etmek mümkündür. Tanga ve külot modellerinde ise kullanılan kumaşın çekiciği arttırması beklenmektedir. Bu anlamda beli saran ipler ile oluşturulmuş saten bir külot ile push – up sutyen takımı, oldukça iddialı olmanıza yardımcı olacaktır.

Takım olarak geçen paketlerimizde müşterilerimizin tercihine göre jartiyer tarzı çoraplar da bulunmaktadır. Bu anlamda tek parça babydoll ve jartiyer seçimi ile sizler de harika bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Renk olarak baktığımızda sitemizde birbirinden farklı renkte model olduğundan söz edebiliriz. Daha da açacak olursak siyah, bordo, kırmızı, leopar desen, dantel desen gibi renk ve desen çeşitlerimiz sıklıkla tercih edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Bu anlamda parlak metalik renkler ile de teninize uygun bir model seçerek, özel hayatınızda beklediğinizden çok daha büyük etkiler alma şansını yakalayabilirsiniz. Gelinlik içi için üretilen beyaz renkli jartiyerli fantezi takım modelleri düğün gününüz için oldukça yerinde ve kaliteli bir seçim olacaktır.

Sizler de bu kapsamda dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen fantezi takım fiyatlarına bağlı kalmadan, sitemiz üzerinde son derece güvenilir ve uygun fiyatlar ile satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize ulaşabilir, özel hayatınızı renklendirebilirsiniz.

 

Fantezi Takım Fiyatları

Her çiftin severek kullandığı ve en az bir fantezi takımın dolabında bulunduğu bu ürünler, son derece farklı fiyatlandırmalar ile piyasada bulunmaktadır. Çünkü ürünlerin üretiminde kullanılan kumaşların ebadı, kalitesi, aksesuarlar, parça sayısı gibi etmenler pek çok değişikliğe neden olmaktadır. Bu anlamda bizler sitemiz üzerinde ünlü ve popüler markaların ürünlerinin satışını gerçekleştirirken her bütçeye uygun olarak ürün seçeneklerini sizlere sunmaktayız.

Fiyat kapsamındaki değişiklere örnek verecek olursak, deri kullanılarak üretilen bir takım, satene göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilmektedir. Bunun yanında inci, zincir gibi aksesuarlı olan fantezi takım fiyatları da yine düz modellere göre daha farklı olabilmektedir. Bu bakımdan sitemiz üzerinde yer alan takımlarımızın birbirinden farklı özellikleri ve buna keza farklı fiyatlandırmaları bulunsa da kalite anlamında hepsi ünlü markalar tarafından kaliteli şekilde üretilmektedir.

Sitemizde yer alan en kaliteli ve en çekici fantezi giysi takımlarına uygun fiyatlar ile sahip olabilmek içi sitemizi devamlı olarak takip edebilir ve zaman zaman fantezi takım fiyatları ile ilgili gerçekleştirdiğimiz indirimli ücretler ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz partneriniz için güzel bir hediye dilerseniz de kendiniz için güzel seçimlerde bulunabilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR